کنترلر حرارتی دیجیتال سری NX هانیانگ

کنترلرهای حرارتی دیجیتالی سری NX در ابعاد مختلف توسط شرکت هانیانگ کره ساخته شده است که موجب کارایی این کنترلر در پنلهایی با ابعاد دلخواه میشود. کنترلر دمای سری NX دارای دقت بالای نمایش  % 0.5 ± و سرعت نمونه برداری 250 میلی ثانیه می باشد. صفحه جلویی(صفحه نمایش) FND دارای درجه حفاظتی IP65 می باشد.

از ویژگی های بسیار مهم این کنترلر داشتن کنترل فازی،اتوتیونیگ(A.T)،خروجی آلارم ( در مدل های مختلف تعداد این خروجی های کمکی، متفاوت است)، خروجی ریترنسمیشن (RET)می باشد.

کنترلرهای سری NX دارای ورودی مولتی (TC/RTD/4-20mADC Current/(1-5mv,0-10mvDC voltage)خروجی مولتی(Relay/ SCR”4-20mAdc” SSR/) می باشند که میتواند طیف وسیعی از ورودی ها و خروجی ها را شامل شود.

توابع Pre-scale  (برای ورودی جریان /ولتاژ) و توابع Ramp همچنین کنترل سرمایش(cooling) و گرمایش(heating) بصورت همزمان و زون(zone) PID که برای هر SV بصورت جداگانه قابلیت تنظیم دارد، از مزایای اصلی این محصول می باشد.

در موارد آپشن دار این محصول کانال ارتباطی RS485/422 وجود دارد که قابلیت اتصال باسایر دیوایس ها را امکان پذیر می کندو یکی از آلارم های بسیار پرکاربرد در این نوع کنترلر HBA (آلارم شکست هیتر) می باشد.

کنترلر دمای سری NX ، با Order های مختلفی ارائه شده است که هر کدام از آنها دارای ابعاد و آپشن های متفاوتی هستند که توصیه می شود حتما قبل از خرید و انتخاب نوع محصول به کد سفارش دقت شود تا محصول متناسب با نوع کاربرد انتخاب شود.

هر محصول دارای یک سری لوازم جانبی می باشد که همراه با آن در باکس قرار داده شده است که یکی از این لوازم مقاومت 250 اهم میباشد که هنگام استفاده از سنسور ورودی جریان(4-20mADC) این مقاومت در ورودی TC قرار میگیرد. برای انتخاب سنسور لطفا از جدول مربوط به رنج اندازه گیری سیگنال ورودی، کد آن را از این جدول استخراج نمایید.

منبع تغذیه ورودی این محصول 100~240Vac است ، در صورت نیاز به منبع تغذیه 24Vdc میتوانید سفارش دهید.

بعد از خرید محصول و مطابقت آن با کد سفارش میتوانید کنترلر را setup کنید.

برای دسترسی به تمامی گروه های تنظیم باید پارامتر DISP 3 پیکربندی شود.هر کدام از پارامترها بصورت جداگانه درگروه تنظیمات مربوطه set می شود.دقت شود که گروههای G.In (ورودی)   G.out (خروجی) باید قبل از تمامی گروه ها تنظیم شود. اگر امکان دسترسی به تمامی گروه های تنظیم وجود نداشته باشد DISP1 , DISP2 پیکربندی شده است  که در مد DISP1 فقط گروههای کنترل و SV در دسترس می باشد و در DISP2 گروههای  1 تا 8 در دسترس است .اما در DISP3  امکان دسترسی به 10 گروه تنظیمات وجود دارد.

این کنترلر دارای دو نوع AT شامل STD نوع استاندارد و LOW (نوع LOW-PV که  SV- 10% ) می باشد. نوع LOW PV 10% کمتر از مقدار SV است.از عملکرد اتوتیوتینگ زمانیکه پارامتر AT خاموش   (OFF) انتخاب شود، نمیتوان استفاده کرد. برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد عملکرد پارامترهای مختلف به MANUAL اصلی در سایت سیوان مراجعه فرمائید.