نمایندگی الکو

نمایندگی الکو

شرکت الکترونیک سیوان کارنو با داشتن چندین نمایندگی انحصاری از برندهای مختلف جهانی فعالیت بسیار گسترده ای در زمینه واردات تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق را دارد.

تمامی شرکت ها باید بدانند که مجبور نیستند روی محصولات خود تمرکز کنند بلکه باید روی نیازمندیهای مشتریان خود تمرکز کنند . فقط ازاین طریق شرکت ها می توانند شانس رقابت آتی را تضمین کنند . بنابر این رویکرد ما این نیست که دستگاه های مشتریان را بهتر کنیم بلکه هدف اینست که چگونه مشتریان را موفق تر کنیم . بعنوان مثال فناوری ماشین های امروزی تا حد زیادی بالغ شده است و از نظرقیمت ، یک سازنده آلمانی به سختی می تواند رقابت آسیایی را کاهش دهد. هدف شرکت سیوان با نمایندگی انحصاری چندین برند معتبر جهانی الهام بخشیدن به مشتریان است ، نه فقط با محصولات بلکه با خدمات و همکاری خوب.

نمایندگی انحصاری الکو

شرکت سیوان نماینده انحصاری الکو در ایران مجموعه ی کامل از محصولات را به مشتریان پیشنهاد می دهد و برای تامین نیازمندیهای مشتریان با استفاده از چندین برند معتبر جهانی سبد محصولات خود را کامل کرده تا به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز کاربران باشد. دسته بندی محصولات در برند الکو شامل : (سنسورها / اینکودرها / کانکتورها/بلوک ترمینال ورودی و خروجی)

نمایندگی انحصاری الکو

نمایندگی الکو در ایران و خاورمیانه

نمایندگی الکو در ایران و خاورمیانه از سال 2017 در اختیار شرکت سیوان می باشد که با داشتن هولوگرام مخصوص برای محصولات تا دو سال گارانتی و خدمات فنی ارائه می دهد.

گروه ELCO (الکو) یک شرکت جهانی است که از سال 2003 توسعه بسیار زیادی داشته است . تجارت اصلی این کمپانی تولید انواع انکودر های الکو و انواع سنسور های الکو و کانکتور های الکو بر اساس استاندارد های آلمانی است.

هدف کمپانی الکو نه تنها ارائه بهترین محصول به مشتریان و کاربران است بلکه دقیقا محصولی که واقعا کاربران به آن نیاز دارند را ارائه می دهد. بنابر این می توان گفت که ارائه راه حلهای مخصوص بخش مهمی از فعالیت شرکت الکو است . بنابر این انگیزه شرکت الکو نه تنها از کارکنان بلکه از مشتریان این برند ناشی می شود. از یک سو ایده های مدیران محصول، کارشناسان توسعه و تولید و از سوی دیگر مشتریان با نیازمندی های خاص محور تولید کمپانی الکو است و به این صورت هر دو سو با هم برای هدفمند کردن فعالیتهای کمپانی الکو ادغام می شوند. نه محصول و نه کارمندان سرآمد یک شرکت نیستند بلکه مشتریان هستند . شما در صورتیکه بتوانید آنها را راضی کنید، می توانید موفقیتی پایدار داشته باشید.

محصولات الکو

مجموعه محصولات کمپانی الکو شامل 4 دسته کلی است:

  • سنسورها
  • اینکودرها
  • کانکتورها
  • بلوک ترمینال ورودی و خروجی

سنسور های الکو

سنسورهای الکو برای کنترل بهینه در نیازهای اتوماسیون مورد استفاده قرار می گیرند. سنسورهای القائی الکو ، سنسور های خازنی الکو و سنسورهای نوری الکو یا سنسور های فوتوالکتریک و یا فوتوسنسورها برای تشخیص اشیائ و اندازه گیری سطح یا تشخیص وضعیت مورد استفاده قرار می گیرند . این سنسورها دارای سرعت و دقت بسیار بالائی هستند و در فرکانس های تولید بالا کاربرد دارند.

سنسور های الکو

سنسورهای القائی الکو

سنسورهای القائی الکو برای راه حل اتوماسیون صنعتی مشتریان می باشد همه کاره و انعطاف پذیر بودن آنها باعث شده که اجسام رسانای الکتریکی را با استفاده از یک میدان مغناطیسی با فرکانس بالا شناسایی کرده و تشخیص دهند .
دیوایسهای الکترونیکی و محفظه فلزی کاملا محصورشده این سنسورها باعث شده که در سخت ترین محیط های صنعتی هم کارکرد پایداری داشته باشند .
این سنسورهای القائی در انواع مختلف طراحی شده اند:

  • طراحی استوانه ای (سیلندری) با محفظه فولادی ضدزنگ
  •  طراحی استوانه ای (سیلندری) و مقاوم تا فشار 500bar که در دسته سنسورهای القائی high pressure می باشند.

سنسور های خازنی الکو

سنسورهای خازنی الکو

سنسورهای خازنی الکو یکی دیگراز راه حل اتوماسیون مشتریان در حیطه صنعت می باشد همه کاره و انعطاف پذیر بودن سنسورهای خازنی باعث شده است که برای تشخیص اجسام رسانا و اجسام غیررسانا (نارسانا) مورد استفاده قرارگیرد و روش عملکرد آن بر اساس تغییرات ظرفیت خازنی است که می توان از آن بعنوان تشخیص سطح مایعات داخل مخازن نیز استفاده کرد.
دیوایسهای الکترونیکی و محفظه فلزی کاملا محصور شده باعث شده است که حتی در سخت ترین محیط های صنعتی نیز دوام داشته باشد. تنوع در طراحی سنسورهای خازنی موجب افزایش کارایی این محصول شده است.

سنسور های نوری الکو

سنسورهای نوری الکو

سنسورهای فوتوالکتریک یا سنسورهای نوری الکو یکی دیگر از راه حل های اتوماسیون صنعتی برای مشتریان در حوزه صنعت می باشد. انعطاف پذیر بودن و همه کاره بودن و نیزقدرتمندی این سنسورها در تشخیص و شناسایی انواع اشیائ از ویژگیهای منحصر به فرد سنسورهای نوری شرکت الکو می باشد محدوده بالای تشخیص و شناسایی بدون تماس مواد رسانا و غیررسانا توسط این سنسورهای نوری از قابلیتهای همه کاره بودن این سنسورهای نوری است.
از ویژگیهای خاص این سنسورهای نوری محو کردن نور پس زمینه ، صرفنظر از رنگ یا بافت سطح مورد سنجش می باشد این سنسورهای نوری در انواع استوانه ای (سیلندری) و نیز ساختار مکعبی و در متدهای عملکردی مختلف شامل یکطرفه / دو طرفه / آینه دار (رفلکتوری) است.

اینکودر های الکو

اینکودر های الکو

اینکودرها قابلیت اندازه گیری در حوزه فعالیت مشتریان و کاربران صنعت می باشد این دیوایسها بدون کوچکترین انحراف در بزرگترین ماشینها و دستگاههای صنعت مورد استفاده قرار می گیرد . قابلیت اعتماد بسیار بالای این اینکودرها و نیز دقت بالا و همچنین قابلیت برنامه ریزی باعث شده برای سخت ترین کاربردهای صنعتی مناسب می باشند.

انواع اینکودرها از جمله اینکودر های چرخشی الکو یا روتاری انکودرالکو و با انواع عملکرد در اینکودر های افزایشی الکو و اینکودر های مطلق الکو از جمله تجهیزات در این دسته از محصولات می باشند.

اینکودر الکو

از اینکودر ها برای تعیین حرکات چرخشی و دورانی و نیز تعیین سرعت زاویه ای در انواع کاربرد ها حتی در محیط های بسیار سخت استفاده می شود . اینکودر های شرکت الکو بسیار دقیق و دارای طول عمر بالایی هستند. کمپانی الکو در زمینه اتوماسیون صنعتی طیف گسترده ای از اینکودر ها را ارائه می دهد.

انواع اینکودر های شرکت الکو

انواع اینکودرهای شرکت الکو :

  • اینکودر های افزایشی الکو (Incremental)
  • اینکودرهای مطلق سینگل ترن الکو (Single turn absolute)
  • اینکودرهای مطلق مولتی ترن الکو (Multi turn absolute)

با توجه به سالها تجربه تولید اینکودر یکی از شایستگی های اصلی کمپانی الکو با بیش از 100 مهندس توسعه و تحقیق می باشد (R&D).
کارمندان بسیار ماهر در فروش ، توسعه و تولید با یکدیگر همکاری می کنند تا راه حل های محصول نوآورانه را تعریف کنید و هر درخواست مشتری را از تعریف محصول تا محصول نهایی همراهی کنند .از میان ویژگی های مختلف محصول ، محصول نهایی متناسب با کاربرد مشتریان و کاربران تولید می شود.

کانکتور های الکو

کانکتور های الکو

کامل بودن این کانکتور ها در تعامل با انواع مختلف دیوایسها باعث شده که همه چالش ها را در این زمینه برآورده کند از ویژگیهای این کانکتورها به مقاوم بودن در برابر ضربه لرزش IP67 ، تمام شیلد ،2-12پل ،انواع طولها و کابل های مختلف می توان اشاره کرد.
با توجه به استاندارد های موجود در بازار این کانکتورها (کانکتورهای الکو ) تمامی برنامه ها را پوشش می دهد و اگر در دسترس نباشد با توجه به نیاز و سفارش مشتری تولید خواهد شد مهمتراز همه اینکه تمامی کانکتورها 100% توسط کمپانی تست شده اند.

انواع کانکتور های الکو

انواع کانکتورهای الکو:
کانکتور I/O M8 ،کانکتور I/O M12 ،کانکتور I/O پروفی باس M12 ،کانکتور اترنت M8 ، کانکتور اترنت M12 ، کانکتور اترنت RJ45 کانکتور M12 cc-link ، کانکتور ”7/8

بلوک ترمینال ورودی خروجی الکو

بلوک ترمینال ورودی /خروجی الکو

بلوک ترمینال I/O الکو ، سیگنالها را با خیال راحت از کنترل کننده به میدان توزیع می کند . ماژول ورودی / خروجی راه حلی قابل اعتماد برای اتصال کنترل کننده ها ی صنعتی به حسگر ها را ارائه می دهند.
کنترل سریع و قابل اعتماد از طریق کانکتورهای پلاگین پیش ساخته و همچنین ساده ترین گزینه های تشخیص ، مشخصه ی این محصولات به خصوص در محیط های صنعتی بسیار سخت می باشد.
باکس های الکو با ویژگی هایی مانند طراحی فشرده ، سطح حفاظت بالا و در کاربرد های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند . این باکس ها شامل سوکت های M8 , M12 می باشند که به مشتریان امکان کاربرد های ساده را فراهم می کند. تعداد پورتهای مختلف ، حالتهای مختلف اتصال ، طول کابل های متفاوت ، خروجی NPN و PNP برای تشخیص ورودیها ، تنها برخی از ویژگیهایی است که این محصولات را منحصر بفرد می کند. ماژولهای باریک ورودی / خروجی، عرض 32 میلی متر به راه حلی قابل اعتماد برای اتصال برای صرفه جویی درفضا در کنترل کننده های صنعتی به حسگر ها و محرک ها در محیط های سخت می باشد.
ماژولهای compact 67 به ویژ برای استفاده در خودرو سازی و صنایع سنگین و همچنین در فناوری انتقال ، ذخیره سازی و بسته بندی مناسب هستند عرض باریک این ماژولها به شما این امکان را می دهند که فضای موجود را بطور بهینه طراحی کنید.
بلوک ترمینال های ورودی خروجی به منظور نصب چندین سنسورقابل دسترس در کاربردها مختلف می باشد . با داشتن 4 و 6 و 8 پورت این جعبه تقسیم توانایی تغذیه و دریافت سیگنال از چندین سنسور را به واسطه کانکتور M12 ,M8 دارد این سری باعث ساده تر شدن سیم کشی های پیچیده شده و نگهداری را آسان می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *